תקליטן לחתונה

 ? אז איך בוחרים תקליטן לחתונה

גידי אסייג מניח מספר דגשים חשובים לבחירת תקליטן לחתונה :
1 - ניסיון . כשיש לתקליטן שלכם ניסיון מספיק עשיר המתפרש למספר שנות עבודה בתחום יש לכם יתרון עצום מכיוון שכשיש לתקליטן ניסיון הוא יודע להבין את ההעדפות והבקשות של החתן והכלה ולשדר יחד אתכם על אותו גל וכך לבנות יחד את האירוע המושלם עבורכם.
2 . ייצוגיות . גידי אסייג מאמין כי הופעה ייצוגית מכבדת את מעמד החתונה ומניח דגש רב על הופעה ייצוגית מכובדת על מנת להיראות כאחד האורחים.
3 . לוח זמנים . כל תקליטן בענף החתונות יודע כי יש להקפיד על לוח זמנים מסודר ונכון לטובת האירוע בתיאום מושלם עם עם החתן והכלה ומנהל האירוע . תקליטן שנהנה מעבודתו לעולם לא יגביל את החתן והכלה במועד סיום החתונה ולא יסיים חתונה על דעת עצמו אלא בתיאום עם החתן והכלה בלבד .
4 . בניית אירוע . תקליטן לחתונה חייב לדעת לבנות אירוע בצורה נכונה ומדויקת תוך כדי הקפדה לנגן מוזיקה קולקטיבית  שנוגעת בכל סגנונות המוזיקה ומאחדת את כל סוגי האורחים בחתונה ברחבת הריקודים .
5 . אווירה . התפקיד המרכזי של תקליטן לחתונה הוא לייצר אווירה נכונה ואנרגטית החל משלב קבלת הפנים וכמובן בזמן הארוחות והריקודים תוך שמירה על עוצמת ווליום שפויה המאפשרת לאורחים שלכם ליהנות מהחתונה בכל שלביה . 
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Google+ - White Circle

גידי אסייג תקליטן לחתונה - כל הזכויות שמורות